Május 14.
Nagyszínpad
11:00 Zabszalma gyermekkoncert
13:00 Oti Voice & Bass koncert
14:30 Musical Akadémia előadása
16:00 Acoustic Voice koncert
17:30 Kézfogás Zenekar koncertje
19:00 Delight Inc koncert
21:00 Abba Show
SZÍNpad
14:0 Babits hangja országos szavalóverseny
17:00 Gourmand: Slam poetry, kortárs költészet és zene tökéletes összhangja
20:30 Zenhte Ferenc színház: Min nevet az ember?
Erzsébet Park
All In elektronikus színpad - Egész napos zenei kínálaz
Valentino Reas
Rol Mason
Adam T. B2B Valentino Reas
Dj Marák - Retro
14:00 Cirkuszínház zsonglőr játszóház
11:00 Eu Road-show
Nosztalgia vidámpark egész nap
Kis-Duna sétány
17:00, 20:00 Óriás-Gólyalábas felvonulás
Élőszobor
Interaktív transzparens festés
Kézműves foglalkozás
Május 15. vasárnap
Nagyszínpad
11:30 Katica mesék zenés mesejáték
13:30 Innergarden koncert
15:00 The Butchers koncert
16:30 Vagner koncert
18.00 Maxisun koncert
20:00 Maszkura és a Tücsökraj
22:00 Halott Pénz
SZÍNpad
14:00 Slan poetry Esztergom
16:00 Lanstyák Ildikó: Jelenetek egy házasságból
Babes-Bolyai Tudományegyetem hallgatójának előadása
19:00 Szegedi Nemzeti Színház
Theaterrepublik Ungarn: Sörgyári capriccio
Erzsébet Park
ALL IN Elektronikus színpad - Egész Napos Zenei Kínálat
DJ Game
Mark Miller
Monkeyface
DJ Lia
Bahlzack
14:00 Cirkuszínház Zsonglőr játszóház
19:30 Freak Fusion Cabaret előadás
Nosztalgia vidámpark egésznap
Kis-Duna sétány
16:00, 19:00 Goldi utcashowja
élőszobor
kézműves foglalkozás
óriásbuborák eregetés
Május 16. Hétfő
Nagyszínpad
11:30 Szegő Csaba koncert
13:30 A két gitáros és a kutya koncert
15:00 Napraforgó meseszínház: Utazás meseországba
16:30 The Trousers koncert
18:00 Sin Seekas koncert
20:00 The Immigrants
21:00 Quimby
SZÍNpad
16:00 Pion István és Szlávy Eszter
Slam poetry és kortárs táncművészet házasítása
19:00 Csavar színház: A helység kalapácsa
Erzsébet park
ALL IN Elektronikus színpad - egész napos zenei kínálat
Thomas Kutinova
Mark Miller
Jhonny F,
Rescue
Monkeyface
14:00 Cirkuszínház Zsonglőr Játszóház
Nosztalgia vidámpark egész nap
Kis-Duna sétány
16:00, 19:00 Goldi Utcashowja
Élőszobor
Kézműves foglalkozás
Óriásbuborék eregetés