Inkorrekt játékvezetés, sérülések: Tatabánya - Esztergom 27:22
Sport
2014. nov. 5.

<p>Tatabányán ötgólos vereséget szenvedett az Esztergomi Hét Vezér SE a megyei kézilabda bajnokság ötödik fordulójában. Inkorrekt játékvezetés, a félidő után durvuló ellenfél, az összeszokottság hiánya.</p>

Az első félidőben egymás mellett haladtak a csapatok, mindkét oldalon felváltva potyogtak a gólok, végül két gólos hazai vezetéssel zárult a játékrész (13:11).

A folytatásban a tatabányaiaknak sikerült jobban koncentrálni, de női meccshez képest meglepően durva lett a mérkőzés. A hazaiak nem kímélték az esztergomi játékosokat, amelynek az eredménye a győzelmen kívül, hogy egy esztergomi játékos oldalszalag szakadást szenvedett. Értesüléseink szerint nyolc hónap felépülési idő vár a játékosra.

November 9-én Tarján csapatával játszunk itthon, a városi sportcsarnokban.