Esztergom-Kertvárosban egy krokodil társaságában Holdra lépett az ember

Esztergom-Kertvárosban egy krokodil társaságában Holdra lépett az ember

2015.11.19. 12:45

Erdeményt hirdettek, majd kiosztották a díjakat Kertvárosban a "Mit hoz a jövő?" címre keresztelt rajzversenyen.

"Mit hoz a jövő?" jeligével hirdetett rajzversenyt az Ister-Granum Eurorégió Kertvárosban, november 14-én pedig sor került a jutalmak kiosztására is a Féja Géza Közösségi Házban. Az alkotásokból készült kiállítást Bánhidy László alpolgármester nyitotta meg.

 

Zsűri:

Barna Ernőné selyem-és üvegfestő, Selyemfonal Képzőművész Kör

Vámosi Tiborné Tiffany üveg készítő, Selyemfonal Képzőművész Kör

 

A versenyre 23 iskolából 299 rajz érkezett.

 

Felvidék: Ipolyszakállos, Bátorkeszi, Nagyölved, Párkány (Liszt F. MA, Ady MTNY A.), Nána, Érsekkéty, Köbölkút, Muzsla, Zselíz

Magyarország: Dorog (Zrínyi, Eötvös), Tokodaltáró, Leányvár, Piliscsév, Epöl, Piliscsaba, Tát, Esztergom (Dobó, Babits, Arany, József, Árpád-házi)

 

A rendezvény szervezője Nagy Anita volt, a kiállítást Esztergom Város Önkormányzata és a Kroki Hobby Művészbolt támogatta.

 

Alsós díjazottak

 

I.díj: Sturm Melani Szilvia: Élet a Holdon; 4.b József Attila Általános Iskola, Esztergom, Felk.: Tompa Andrea

 

II.díj: Vajda Klaudia 10 éves, Liszt Ferenc Művészeti Alapiskola, Párkány, Felk.: Mgr. Baranovics Róbert

 

III. díj: Erdős Virág 3.b Babits Mihály Általános Iskola, Esztergom; Felk.: Chalupáné Ecsedi Ágnes

 

Különdíj:

 

Berényi Liliána 1.o. Alapiskola és Óvoda, Nagyölved; Felk.: Berek Anna

 

Drubits Natali: Ufók a Földön, 2.o. Nánai Alapiskola; Felk.: Babiák Veronika

 

Eva Bogdányiová: Élet a Holdon; 1. oszt. Liszt Ferenc Művészeti Alapiskola, Párkány, Felk.: Mgr. Kaplán Anna

 

Mihályi Márton 3.a Zrínyi Ilona Általános Iskola, Dorog, Felk.: Reményi Zsuzsanna

 

Fritz Fanni: A világűrben élünk, 2.c Eötvös József Általános Iskola, Dorog; Felk.: Szabó Márta

 

Karko Laura: Robotszolga 3.o., Zselíz, Felk.: Horváth Csilla

 

Felsős díjazottak

 

I.díj: Nagy Laura: Élet a „Búra” alatt, 8.b Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Esztergom; Felk.: Vörösné Gurin Izabella

 

II.díj: Láng Bianka: A jövő városa, József Attila Általános Iskola, Esztergom, Felk.: Szekrényessy Teodóra

 

III.díj: Csizmadia Réka: Az utolsó ember, 8.o. Liszt Ferenc Művészeti Alapiskola, Párkány, Felk.: Mgr. Kaplán Anna

 

 

Különdíj:

 

Kocsis Virág Orsolya: Tiszta környezet, tiszta víz, egészséges életmód, 7.o. Stampay János Alapiskola, Köbölkút

 

Fodor Emese 5.o. Piliscsév, Felk.: Erdős Klára

 

Papp Ádám: Az ember, Liszt Ferenc Művészeti Alapiskola, Párkány, Felk.: Mgr. Kaplán Anna

 

Silling Emese: Fémszívvel érezve…, Liszt Ferenc Művészeti Alapiskola, Párkány, Felk.: Szekrényessy Teodóra

 

Horváth Mónika: Végzet, 7.o. Arany János Általános Iskola, Esztergom-kertváros, Felk.: Madari Gyula

 

Tanai Noémi: Lakótelep a Marson 6.o. Zselíz, Felk.: Mgr. Baka Zsuzsanna

 

A kiállítást december 31-ig tekinthetik meg.féja

Még nincsenek kommentek :(