A volt miniszterelnök a múlt heti esztergomi tartózkodása alatt egy rövid kampányfilmet is forgatott, melyben Esztergom jelenlegi helyzetéért a korábbi városvezetést és a jelenleg kormányzatot nevezi meg felelősként.
A film ma került ki a youtube videómegosztóra, kommentelni ott nem lehet.
De bizony az kétharmados volt. Megjegyzem a kormány nem vett fel ilyen devizahiteleket, mert azokat a lakosság vette fel, és--milyen érdekes--a Fidesz vezette Önkormányzatok. Az esztergomi még dicsekedett is vele, hogy milyen jó üzletet csinált a városnak. Oszt' nem az vót. Ja, és senki fejéhez nem tartottak géppisztolyt, hogy vegyen fel ilyen hiteleket.
Törvénysértéseket pedig nem fognak megállapítani a bíróságok, csak egyes és kivételes esetekben. Mit gondolsz, miért menekültek ki a milliomosok a 180 forintos "megoldás" során? Mert tudták, hogy nem lesz jobb megoldás.
"GY F kormánya 1 hét alatt meghozhatta volna a törvényt annak érdekében,hogy az önkorik ne vehessenek fel hitelt. Vajon miért nem tették??"
Nem hozhattak ilyen törvényt, mert ahhoz kétharmad kellett volna.
De nem is ez a lényeg. Egy Önkormányzat, azért Önkormányzat, hogy feleljen a dötéseiért. Továbbá, ha ilyet lép az akkori kormány, Budapest jobban égett volna, mint ma Kiev. Ugyebár!"
Már mitől ne hozhattak volna ez nem 2/-os törvény!
Akár rendeletileg is megszorithatták volna.
Akárhányszor kiadhatták volna M1-t. De már az is eléglett volna ha az akkori törvények szerint rájöttek volna a törvénysértéseire ami miatt most áll majd biróság elé! De erre is a fidesz jött rá.
A milettvóna meg nem kategória! Ha meg nemvették volna fel a hiteleket a lakossággal együtt akkor nem "dübörgött volna a gazdaság" Nemcsordogált volna vissza a hitelek75% az államkasszába és mégnagyobb lett volna a hiány
mégjobban bedőlt volna a gazdaság mégkevesebb jutott volna a gyermekélelmezésre stb. A devizahitelekből csak a Gyurcsánykormány profitált mindenki más ráfizetett, nekik meg ez volt az okosságuk!!
"GY F kormánya 1 hét alatt meghozhatta volna a törvényt annak érdekében,hogy az önkorik ne vehessenek fel hitelt. Vajon miért nem tették??"
Nem hozhattak ilyen törvényt, mert ahhoz kétharmad kellett volna.
De nem is ez a lényeg. Egy Önkormányzat, azért Önkormányzat, hogy feleljen a dötéseiért. Továbbá, ha ilyet lép az akkori kormány, Budapest jobban égett volna, mint ma Kiev. Ugyebár!
Hurrá!!!
Megvallom igazán csipem ezeket az ébredő magyarokat, a további félreértések és félremagyarázások érdekében, mindjárt az elején leszögezném, szinte mindenben egyetértek Gy F-el amit a helyi FDESZ-ről és M1-es ről mondott.
Nos ,hogy mit gondolok Gyurcsányról? Figyeljék a fideszt!
Mégis úgyérzem mintha szokásához hiven ismételten "Nembontotta ki az igazságot teljes részleteiben" Igy ez nem a teljes igazság,legfeljebb féligazság, de inkább hazugság. Elősször is történt mindez GY F. miniszterelnöksége alatt, tehát mindazért ami ezidőalatt ebben az országban történt ,vagy nemtörtént éppen Ő az elsőszámu felelős. Ezt annó még Viktor is többször elmondta.
Amikor aztán Orbán lett a főokos!!! szintén nemtett semmit azért,hogy a felelősök rendőrkézre kerüljenek. Pontosabban neki köszönhetünk 1,7 milliárd
különadót ami lex esztergom néven került be a történelembe. ez volt a kegyelem döfés, a város teljes kivéreztetése. A 2/3-os testületi többség hozománya mondja valaki,hogy nemjól választottunk!!
Ami alól még az sem ad felmentést,hogy sietve, a felelőtlen szélhámot alkalmatlan bagázst megmentendő, eltörölte az összes adosságot amit begyűjtöttek és szétteritette!!! A közel egymillió ember vállára akik tulajdonképpen az egész országot tarottág és tartják a vállukon.
Bár ezek létszáma rohamosan csökken. De ennél sokkal nagyobb arányban növekszik a paraziták száma akik szivják a vérünket. Igy aztán a munkanélküliek száma is csökken!!
De mint látjuk a fiatalság talán mint mindig a legérzékenyebb az ilyen és hasonló üzenetekre lokátoraikkal már vették az üzenetet ,kezd már kiteljesedni az össztársadalmi nihil ! Amit ez a pártokrácia szükségképpen eredményezett!!
Most jön a nagy lecke vajon melyik pártra szavazzunk, most már igazán van választék bőven. Csak éppen alkalmasat nemlátok köztük. Igaz a lakosság 97-98%
kimarad az osztozkodásból mint párton kivüli, kivülesik a választható körön.
Igaz még igy is van 2-3 százezer önjelölt illuzionista.
Mint mondják " A politika tuszul ejtette a lakosságot" Ennek a része a Gyurcsány kampány is. További szépnapot és boldog jövőt kivánok minden esztergomi polgárnak. TESSÉK VÁLASZTANI !!!
GY F kormánya 1 hét alatt meghozhatta volna a törvényt annak érdekében,hogy az önkorik ne vehessenek fel hitelt. Vajon miért nem tették??