Hétfőn alakul meg a Fidesz választási szövetsége

Hétfőn alakul meg a Fidesz választási szövetsége

2013. 09. 27. 8:36

Szeptember 30-án, hétfőn megalakul a Szövetség Esztergomért választási összefogás.

A Fidesz Esztergomi szervezete, a KDNP, a Fidelitas és a Rudnay Egyesület megállapodásra jutott arról, hogy létrehozza a Szövetség Esztergomért elnevezésű választási összefogást. Az Alapító okirat ünnepélyes aláírására szeptember 30-án, 14 órakor kerül sor a Magyar Nemzeti Múzeum Esztergomi Vármúzeumának Nagytermében.

Az ünnepélyes aláírást követően sajtótájékoztatót tart a szövetség céljairól György Róbert a Fidesz Esztergomi Szervezetének elnöke, György Sándor a Kereszténydemokrata Néppárt Esztergomi Szervezetének elnöke, Heer Ádám a Fidelitas Országos Választmányának alelnöke és Németh József a Rudnay Sándor Kulturális és Városvédő Egyesület elnöke.

Törölt felhasználó #3155

2013. 09. 28. 7:39
Aggastyán:

Elkészült a csali,kezdődhet a beetetés.Vajon ráébredünk-e Esztergomiak a csalafintaságra?Egy biztos,nagy esély kecsegteti azt a szerveződést akik velük szemben tud alkalmas,rátermett és hiteles jelőlteket egybegyűjteni és állítani,vagy elnyomja városunkat a nagy (báránybőrbe bújt)fidesz úthenger.

Elnyomja! Simán és könnyedén!

 

2013. 09. 28. 6:48

Elkészült a csali,kezdődhet a beetetés.Vajon ráébredünk-e Esztergomiak a csalafintaságra?Egy biztos,nagy esély kecsegteti azt a szerveződést akik velük szemben tud alkalmas,rátermett és hiteles jelőlteket egybegyűjteni és állítani,vagy elnyomja városunkat a nagy (báránybőrbe bújt)fidesz úthenger.