Fidesz: Magánjellegű elfoglaltságaik miatt nem vettek részt a képviselők a testületin

Fidesz: Magánjellegű elfoglaltságaik miatt nem vettek részt a képviselők a testületin

2013. 09. 26. 21:01

A mai napon, a testületi ülés nem volt határozatképes, mivel a Jobbik illetve az egykori LMP képviselőjén kívül több képviselőnk nem kívánt részt venni, részben magánjellegű elfoglaltságuk részben pedig a kialakult állapotokra való tekintettel, mivel nem látták biztosítva a megfelelő munkakörülményeket.

A Fidesz-KDNP frakció képviselői szeretnének a továbbiakban is nyugodt körülmények között dolgozni, ezért megkérjük polgármester asszonyt, hogy a továbbiakban is biztosítsa a rendet, a nyugodt munkakörülményeket a testületi teremben és a városházán.

A médiából egyértelmű számunkra, hogy az ellenzéki pártok célja nem a városért, az itt élő polgárokért való munka, hanem a szándékos zavarkeltés és a botrány fenntartása.

A képviselők négy évre szóló mandátumot kaptak a választóktól, ezért a továbbiakban is az Esztergomiakért, az itt élőkért a képviselői eskünkhöz méltóan szeretnénk a munkánkat ellátni jövő év őszéig.

Mind a Fidesz esztergomi szervezete, mind a frakció azon dolgozik, hogy Városunk élhetőbb legyen, ehhez pedig nyugodt, botrányoktól mentes közéletre, valamint nem az ellenzéki pártok öncélú politizálására van szükség.

György Róbert                  Steindl Balázs 
elnök                                 frakció vezető

2013. 09. 27. 22:57

Próbálnák ezt a hablatyot egy rendes munkahelyen előadni, hogy "nem dolgozom, mert ....". Pillanatok alatt az utcán találnák magukat. György Róberten csodálkozom, előző munkahelyein, el tudott fogadni ilyen "nem dolgozom, mert ...." szöveget, vezetőként, beosztottként? Nem hiszem! Választott tisztségviselők, döntéshozók? Mint a dedóban, amikor elveszi az egyik a másik játékát, hiszti.

2013. 09. 27. 11:16

...."ellenzéki pártok célja nem a városért, az itt élő polgárokért való munka, hanem a szándékos zavarkeltés és a botrány fenntartása."

Na ez a veréb esete a bagollyal!!

Ha valakik, akkor a fityisz tett meg mindent, hogy a város ellehetetlenüljön. Nézzenek már tükörbe! Ezek csak ártottak az itt élőknek. Hatalomimádó,sunyi banda!

2013. 09. 27. 10:35

Ha azon dolgoznak(?) ..... nem tudtak egy kis időt szakítani a testületi ülésre? Annyira dolgoznak???? Vagy készülnek a váltásra? Esetleg "mosdatni" akarják magukat? Mert akkor elhiszem, hogy rengeteg szappant kell főzniük.......

Törölt felhasználó #3155

2013. 09. 27. 8:09

Mind a Fidesz esztergomi szervezete, mind a frakció azon dolgozik, hogy Városunk élhetőbb legyen, ehhez pedig nyugodt, botrányoktól mentes közéletre, valamint nem az ellenzéki pártok öncélú politizálására van szükség.

György Róbert                  Steindl Balázs 
elnök                                 frakció vezető

Nem tudom, hogy az elnök úr, és a frakcióvezető úr észrevette-e, de 2010  ősze óta a Fidesz kétharmados többséggel rendelkezik az esztergomi Önkormányzatban! Tehát a városban kialakult helyzetért nem az ellenzék--botrányos, vagy nem botrányos--viselkedése, politizálása a hibás, hanem a kétharmados többséggel rendelkező Fidesz frakció!

Uraim, Esztergom sorsa 2000 óta a Fidesz kezében van, és így csak a Fidesz lehet felelős minden Esztergomot érintő helyi döntésért!
Vagy tán az emútnyócévért a Fidesz a felelős, Önök szerint?

2013. 09. 26. 21:07

"Ez kollektív büntetés. Azt mondani, hogy tíz emberből mind a tíz hibás, azt jelenti, hogy a Fidesz alkalmatlan" - jelentette ki Meggyes Tamás a sajtóban.

Kivételesen igaza van...